Hava Transfer

Hava taksi

Hava taksiler; pervaneli uçaklar, helikopterler ve hafif özel uçaklar gibi hava araçları ile kısa mesafe uçuşlar için konforlu, hızlı ve düşük maliyetli çözümlerdir. Kısa pistlere kolayca iniş ve ve kalkış yetenekleri sayesinde, yolculara büyük ve kalabalık havalimanları yerine gidecekleri yerlere daha yakın, küçük yerel havalimanlarına ulaşım imkanı sağlar.

Hava taksi kiralamanın avantajları

Hava taksi araçları helikopterler, pervaneli uçaklar ve hafif özel jetlerden oluşur. Bu hava araçlarının hepsi farklı özellikleri sayesinde yolcunun ihtiyacını tam karşılamaktadır. Bu bağlamda hava taksi ile noktadan noktaya, noktadan havalimanına, deniz meydanına, toprak meydana, adalara ve tersi yönünde uçuş imkanı sağlamaktadır.

Neden özel jet kiralama?

Özel bir jet kiralama ile birinci sınıfta uçmanın arasındaki temel fark şudur: birinci sınıfta uçsanız bile uçağın kalkış saati ve gibi hava yolu şirketinin kurallarına uymak zorundasınız. Özel bir jet kiralama, istediğiniz zaman, istediğiniz her yerde, kişisel ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış bir ortamda uçma özgürlüğü sağlar. Ve özel uçak deneyimindeki kalite, lüks ve rahatlık inkar edilemez. Bir sonraki seyahatinizde özel jetle seyahat etmenin sekiz avantajlı listesini bir araya getirdik.

Helikopter kiralama

Helikopter uçuşları, sabit kanatlı uçakların yapamayacağı bir derece esneklik sağlar. Helikopter uçuşları bir noktadan tam bir hedefe doğrudan sizi ulaştırır. Bir toplantıya ya da bir spor etkinliğine seyahat ediyor olun, bir helikopter sizi çabuk ve sorunsuz bir şekilde oraya götürebilir.

Helikopter kiralamanın avantajları

Helikopter uçuşları, kalabalık ve ulaşılması zor yerlere erişmek için mükemmel bir çözümdür. Otel çatılarından tutun tarlalara kadar, şehir merkezlerine ve uzak bölgelere erişim sağlayan nispeten küçük alanlara inebilirler. Yoğun bir şehirde bir toplantıya gidip gelmek veya şehir üstünde bir gezi yapmak için helikopter kiralama en ideal bir çözümdür.

Hava ambulansı

Hava ambulansı, özel olarak donatılmış bir helikopter veya sabit kanatlı bir uçak olup, yaralı veya hasta insanları tıbbi bir acil durumda kara ambulansı için ulaşımın zor veya imkansız olduğu yerlerde veya hasta uzun mesafeli bir yere nakledilecek ise kullanılacak en uygun araçtır. Sabit kanatlı uçaklar, hastaları uzun mesafelerde ve yabancı ülkelerden ülkelerine geri gönderilmek için daha sık kullanılır. Bu ve ilgili operasyonlara aeromedikal denir.

Kara ambulansları gibi, hava ambulansları da yaralı veya hastaları izlemek ve tedavi etmek için hayati öneme sahip tıbbi ekipmanlarla donatılmıştır. Hava ambulansları için ortak ekipman ilaçları, vantilatörleri, ekg’leri ve izleme ünitelerini, cpr ekipmanlarını ve sedyeleri içerir. Medikal olarak çalışan ve donanımlı bir hava ambulansı, nakil süresince tıbbi olarak teneffüs sağlar.

Hasta transferi

Hava ambulansı hizmetleri olarak yurtiçi ve yurtdışı size en yakın noktadan hızlı bir biçimde hastanın gereksinimlerine uygun hava ambulansı ile hasta transferi sağlamaktayız.

Organ transferi

Hava ambulansı hizmetleri olarak yurtiçi ve yurtdışı organ transferi hizmetinde en yakın noktadan hızlı bir biçimde uygun hava ambulansı ile organ naklini en hızlı şekilde hastaneye transferini sağlamaktayız.

Cenaze transferi

Hem uluslar arası hemde şehirler arası cenaze nakli işlemlerini özveri ile yapmaktayız. Bir yerden başka bir yere cenaze naklini, her şeyi düşünerek, uygun araçlar ile cenaze nakil işlemlerini yapmaktayız.

Ambulans uçak

Hava ambulansı hizmetlerimizde kullandığımız ambulans uçaklar hasta için gerekli tüm tıbbi tertibata sahip özel donanımlı uçaklardır.

Ambulans helikopter

Hava ambulansı hizmetlerimizde kullandığımız ambulans helikopterler hasta için gerekli tüm tıbbi tertibata sahip özel donanımlı helikopterlerdir.

Hava ambulansı

Hava ambulansı hizmetlerimizde kullandığımız ambulans uçak ve helikopterler hasta için gerekli tüm tıbbi tertibata sahip ve özel donanımlıdır.

Kara Transfer

7 Yıldır Antalya’da turizm taşımacılık yapmaktayız.

Misyonumuz öncelikle müşteri memnuniyeti olmuştur. Bizi tercih eden müşterilerimize en güvenli ve en konforlu şekilde ulaşımını sağlamayı hedefleriz. Araçlarımızın tümü vip dizayn edilmiş ve ulaştırma bakanlığının ihtiyaçlarına uygundur. Türsab ve d2 sertifikalarına sahip şirketlerimiz hiçbir sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

Sektördeki tecrübemiz, uygun fiyatlarımız ve kusursuz hizmet kalitemizle sizleri tekrar tekrar ağırlamaktan mutluluk duyarız. Havalimanı transferleriniz, hasta transfer yolculuklarınız ve tüm uzun mesafe yer değişiklikleriniz için en başarılı şekilde hizmet vermek en temel görevimizdir.

Bugün hem tatil ve iş ziyareti için hava taşımacılığı tercih edilmektedir. İnsanlar zaman kaybetmek ve yoğun olmak yerine uçak bileti alarak giderek yere kolayca ulaşabilir. Ancak havalimanına indiğinden sonra hedeflerine ne yapacaklarını bilmeyebilirler.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için hızlı çalışıyoruz. Mutluluğunuz için geniş personelimiz ve deneyimli sürücü portföyümüz ile güvenli ve konforlu bir yolculuk için tüm fırsatları kullanıyoruz.

Bizimle iletişime geçebilir, ayrıca telefon ve internet üzerinden 7/24 mobil yardım alabilirsiniz. Hava ambulansları için ortak ekipman ilaçları, vantilatörleri, ekg’leri ve izleme ünitelerini, cpr ekipmanlarını ve sedyeleri içerir. Medikal olarak çalışan ve donanımlı bir hava ambulansı, nakil süresince tıbbi olarak teneffüs sağlar.

Etkinlikler

Open chat
Merhaba